O textilných etiketách

O webe textilné etikety.sk

Chceli sme vytvoriť jednoduchý web na objednávanie textilných etikiet, tak aby celý proces bol čo najrýchlejší. Žiadna registrácia, alebo zložité vypĺňanie údajov. Len kontakt na vás, popis toho, čo chcete, prípadne údaje pre fakturáciu a dodanie. Priloženie vášho návrhu (alebo len nápadu). Obratom vyrábame vzorku, ktorej fotografiu vám zašlame a po potvrdení vyrábame. Chceli sme minimalizovať celý proces na čo najkratší čas.

Čo sú textilné etikety ?

Zvyknú sa nazývať aj textilné visačky, alebo textilné našívacie štítky / etikety. Použitý materiál je nylón (tvrdší, matný, lacnejší), ktorý sa používa skôr na vonkajšie vrstvy oblečenia, alebo batohy, púzdra a pod. a satén (jemnejší, mäkkší, lesklejší, drahší), ktorú sa používa tam kde je prichádza etiketa do styku s pokožkou (tričká, spodné prádlo a pod.). Rovnako je na pohľad krajší. Jednoduché variácie obsahujú iba logo spoločnosti, prípadne veľkosť odevu, rovnako ale môže etiketa obsahovať logo, zloženie, pracie symboly a pod.

Aké rozmery potláčate ?

Potláčame od šírky 2cm a neobmedzenej dĺžky (teda súvislý pás). Štandartné rozmery máme skladom. Farebný satén, alebo potlač mimo štandartných farieb sú na objednávku od 3 do 7 pracovných dní.

Aké sú textilné etikety a ich potlač trvácne ?

Etikety spĺňajú štandard OEKOTEX 100 a potlač aj samotná etiketa vydrží min. 100 praní a 90 stupňové teploty, tak aby bol text stále čitateľný.

Čo ak si chcem potláčať stuhy sám ?

Odporúčame vám tlačiareň na textilné etikety z nášho eshopu. Túto tlačiareň máme rokmi overenú na tlač stúh. Je možné ju osadiť rezačkou etikiet, tak aby ste mali jednodlivé kusy nastrihané (odporúčame už pri tlači 1000ks - nakoľko ručné strihanie by trvalo dlhú dobu). K tlačiarni vieme dodať nylónové aj saténové stuhy, tlačové pásky odolné voči praniu a ostatné príslušenstvo. Rovnako vám vieme pomôcť s inštaláciou na diaľku a komplet servisom.